Для собак
Для кішок
Для птахів
Для рептилій
Код товару: 27112969-1556

Сухий корм ACANA Puppy Large breed для цуценят великих порід 11,4 кг


Вага упаковки: 11,4 кг
2832грн.
Немає в наявності
Клас: Холістик
Тип: Сухий корм
Вік: Цуценята та юніори
Порода: Собаки великих порід вагою більше 25кг
Призначення: Повсякденне годування
Країна-виробник товару: Канада

Опис Сухий корм ACANA Puppy Large breed для цуценят великих порід 11,4 кг

Цуценятам великих порід необхідний спеціальний раціон: високопротеїновий для правильного формування та розвитку м'язової маси; низьковуглеводний для контролю ваги; збалансований по мінералах для правильного розвитку опорно-рухового апарату. 
Саме тому формула Puppy Large Breed буквально сповнена інгредієнтами найвищої якості: м'ясом курчат, вирощених на "вільному вигулі", цілими яйцями з місцевих ферм, камбалою, виловленою в дикій природі, фруктами й овочами. Усі ці інгредієнти доставляються до нас на фабрику свіжими щодня. 
Без зерна та швидких вуглеводів на зразок картоплі та тапіоки, АКАНА містить м'ясні протеїни, потрібні для швидкого розвитку та чудової фізичної кондиції вашого цуценя. Виготовлені на наших, відзначених нагородами кухнях, зі свіжих канадських інгредієнтів, Біологічно Відповідні корми АКАНА — це смачний спосіб забезпечити вашому вихованцеві силу, здоров'я й довголіття.

Склад:
Свіже м'ясо курчати без кісток (16%), висушене м'ясо курчати (15%), висушене м'ясо індички (14%), червона сочевиця, зелений горошок, лівер (печінка, серце, нирки) (6%), висушене м'ясо оселедця (4%), свіжі цілі яйця (4%), свіже м'ясо камбали без кісток (4%), жир з оселедця (3%), в'ялена люцерна (2%), квасоля (2%), зелена сочевиця, жовтий горошок, клітковина горошку, курячий жир (2%), свіжі курячі хрящі (2%), висушені водорості, гарбуз, мускатний гарбуз, пастернак, капуста кале, шпинат, зелень гірчиці, зелень ріпи, морква, яблука, груші, ліофілізована куряча печінка, ліофілізована печінка індички, журавлина, чорниця, корінь цикорію, куркума, розторопша, корінь лопуха, лаванда, корінь алтею, плоди шипшини, цинку протеїнат 100 мг, сухі продукти ферментації Enterococcus Faecium NCIMB10415.

Рекомендації щодо годівлі:
Кожен пес — це яскрава індивідуальність і тому норми годування будуть відрізнятися залежно від породи, активності, віку та довкілля.
Ось чому ми рекомендуємо використовувати таблицю на упаковці як орієнтовну та постійно перевіряти вагу собаки для корекції раціону у разі потреби. Годуйте собаку 2 рази на добу та забезпечте йому постійний доступ до свіжої питної води.
Коли ви приймете рішення замінити корм вашої собаки з традиційного на корм Акана, дуже важливо, щоб цей перехід був поступовим. Для травної системи потрібен час, щоб адаптуватися до багатшого на поживні речовини корму ACANA.
Рекомендуємо заміняти упродовж 5-7 днів, поступово змішуючи гранули ACANA з попереднім традиційним кормом, збільшуючи у мисці кількість Акана та зменшуючи кількість попереднього корму щодня так, щоб на 7 добу ви годували ACANA 100%.

Відгуки