Для собак
Для кішок
Для птахів
Для рептилій
Код товару: 63392120-77

Краплі на холку Bayer Advocate для собак (Адвокат) ціна за 1 піпетку масою більше 25кг


Вага упаковки: масою більше 25кг
430грн.
301грн.
Купити швидко в один клік

Купити Краплі на холку Bayer Advocate для собак (Адвокат) ціна за 1 піпетку масою більше 25кг в один клік

Введіть номер телефона
Виробник: Bayer Баер
Країна виробник: Німеччина
Тип: Краплі на холку
Призначення: лікування та профілактика змішаних паразитарних інвазій
Діюча речовина : імідаклоприд , моксідектин
Вік тварини: з 7-тижневого віку
Упаковка: 3 піпетки

Опис Краплі на холку Bayer Advocate для собак (Адвокат) ціна за 1 піпетку масою більше 25кг

Краплі на холку для собак Адвокат Bayer Advocate.

Адвокат® – комбінований протипаразитарний препарат. Призначають собакам для лікування і профілактики демодекоза (Demodex canis), отодектоза (Otodectes cynotis), саркоптоза (Sarcoptes scabiei var. canis), блох (Ctenocephalides felis, Ctenocephalide canis), вошей (Linognathus setosus), волосоїдів (Trichodectes canis), кишкових нематод (Тохосаra canis, Toxascaris leonine, Ancylostoma caninum, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis), легеневих нематод (Angiostrongylus vasorum, Crenosoma vulpis), нематод, які вражають носову порожнину (Eucoleus boehmi) і очі  (Thelazia callipaeda), статевозрілих форм підшкірних нематод (Dirofilaria repens) і личинок серцевих та підшкірних нематод (личинки L3, L4 и L1 (мікрофилярії) Dirofilaria immitis и Dirofilaria repens), а також в комплексній терапії блошиного алергічного дерматиту.

Склад крапель на холку для собак:

Адвокат® – комбінований протипаразитарний препарат. У 1 мл препарату міститься імидаклоприд – 100 мг і моксидектин – 25 мг.

Адвокат® випускається у вигляді крапель на холку для цуценят і собак до 4 кг, для собак 4–10кг, для собак 10–25кг та для собак більше 25кг.

Застосування крапель на холку:

Адвокат® можна використовувати цуценятам з 7-тижневого віку. Обробку собак масою до 1кг, вагітних та лактуючих сук необхідно проводити під наглядом ветеринарного лікаря. Адвокат® наносять на суху непошкоджену шкіру в місцях, недоступних для злизування, безпосередньо на шкіру між лопатками в ділянці основи шиї. При обробці великих тварин вміст піпетки наносять на шкіру в 3-4 місцях.

  • Для знищення бліх, вошей, волосоїдів обробку тварин проводять разово, для профілактики повторої інвазії - один разаз на чотири тижні протягом сезону найбільшої активності комах.
  • Для лікування отодектозу  (вушної чесотки) препарат застосовують однократно. При необхідності курс лікування повторюють через 1 місяць.
  • Для лікування саркоптозу препарат застосовують один раз на місяць протягом двох місяців, при демодекозі – один раз на місяць протягом 2–4 місяців, з метою профілактики можливої інвазії обробку проводять 1 раз на місяць. Якщо демодекоз ускладнений, кратність застосування Адвокату® збільшують до 1 раза на тиждень.
  • Для дегельмінтизації тварин при нематодозах препарат застосовують разово.
  • З метою профілактики дирофіляріоза препарат назначають перед почтком льоту комарів (переносять збудник D. Immitis) однократно, потім – один раз на місяць і останній місяць в сезоні після закінчення льоту комах. Адвокат® не знищує статевозрілих дирофілярій, але знижує кількість циркулюючих у крові мікрофілярій та може застосовуватися інвазійним тваринам.

Відгуки