З 7 по 10 травня м. Нюрнберг у Німеччині став центром уваги для всіх любителів та професіоналів індустрії домашніх тварин. Interzoo 2024 - найбільша у світі виставка PetCare, де були представлені останні новинки у галузі кормів, товарів для догляду та аксесуарів для різноманітних тварин. Занурьтеся разом з нами та понад 28,000 відвідувачами, щоб відкрити для себе понад 1,400 міжнародних експонентів з 38 країн.

14 Інтерактивнних виставкових павільйонів, сповнених акваріумів, тераріумів, товарами для собак, котів, дрібних тварин, птахів та багато іншого, здивують вас своєю різноманітністю та інноваціями. Interzoo також створює неймовірні можливості для знайомств та розширення бізнесу через конференції та семінари, де експерти галузі діляться своїм досвідом та знаннями.

Що саме нас вразило на Interzoo 2024?

🔸По-перше, новітні тенденції у продуктах для домашніх тварин, які обіцяють зробити життя наших пухнастих друзів ще комфортнішим та цікавішим.

🔸По-друге, ми розширили свої професійні мережі, познайомившись з новими цікавими компаніями, а це означає, що згодом будемо радувати наших Брідерів та улюбленців новими продуктами.

🔸По-третє, ми збагатилися цінними знаннями від експертів галузі через семінари та майстер-класи, а також зв'язками з однодумцями-любителями тварин.

🔸Не можемо не згадати й про нашу зустріч із численними українськими брендами, що були представлені на Interzoo. Ця подія стала незамінною для фахівців у галузі постачання та догляду за тваринами, які прагнуть залишатися на передовій ринку.

 

Запрошуємо вас на наступний рівень догляду та взаємодії з вашими улюбленцями разом з Interzoo!